Erinevad tööd

Siin on üks kopra poolt langetatud puu otse jões – vintsiga sai välja tõmmatud ja jõeäärne ala korda tehtud.Ja peamiselt sellest valmis ka selline palgist diivan-voodi, kus suvel saab lösutada. Hetkel küll jääb projekt ootama kuivasid ilmasid, kus ta saab viimase lihvi ja linaõli peale.

LAService / 23/10/2020 / Uudised

Lasnamäe 1 toaline korter 2 toaliseks

Klient soovis köögi asemele teha magamistoa ja köök viia elutuppa.
Töödeks: elektritööd, san.tehnilised tööd, ventilatsiooni tööd, köögi sirge tagaseina ehitus (OSB+kips), kipskarpide ehitus komunikatsioonide peitmiseks ja vana köögisahti helikindlaks tegemine. Alumised kapidki said kokku pandud, et saaks pliidi ja ahju ära paigaldada.

LAService / 23/10/2020 / Uudised

Magamistoa remont

Selles toas ei oldud muud remonti tehtud kui tapeedivahetus ja põrand oli algusest peale veekahjustusega. Vana põrandaliistu seinast tõmbamisega vajus sõrgkang läbi põranda plaadi.
Algelt ikka lammutustööd – kõik täiesti puhtaks kuni betoonini, ehk põrandad üles ja isegi ühes seinas oli lahtine krohv, sellegi sai maha piigatud.
Töödeks – krohvimine ja siseviimustlus(sh. tapeetimine), põranda ja lae ehitus, elektritööd, ukse paigaldus, parketi paigaldus, põrandaliistu paigaldus ja mööbli kokkupanek.
Millegi pärast tulid kõik pildid pruunid – tegelik toa värvid(sh ka kardinad) on roosakas.

LAService / 23/10/2020 / Uudised

Dušširuumi ehitus – mikrotsement

Ühest küllaltki aegunud vannitoast sai üks ilus dušširuum.
Töödeks olid ümberehitused, elektritööd, san.tehnilised tööd, siseviimistlus, duššinurga ehitus, mikrotsemendi paigaldus, vanade põrandavuukide puhastus ja uuesti vuukimine, duššiukse paigaldus, siseuste paigaldus ja ühe ukse komplekti ümberehitus madalamaks.

LAService / 23/10/2020 / Uudised

LAService / 27/01/2020 / Uudised

Õblustsehhi ettevalmistused avamiseks


Meie poolt tehtud tööd: elektritööd, ventilatsiooni tööd, puhkeruumi mööblipaigaldus, vee- ja kanalisatsioonitrassi vedamine ning ühendamine, 12 meetrise laua monteerimine ja rihtimine ning viimistlustööd.

Keep these ideas in your mind to flip your article a success. You will need to take a stand when writing a ICSE essay. Today that you’ve completed writing, it is the perfect time to actually take a look at it again to be sure that the essay doesn’t have any spelling errors and grammatical blunders.
The key of obvious writing is completely apparent considering. Several mistakes on a creating test is going to do that.

As the specific title signifies, the single purpose a powerful essay is actually to get. Below are a few application essay illustrations plus some guidance about how to compose a perfect paper writing. In this process, additionally, you will wish to produce a total theme for your own essay that associates you to the issue you’re authoring, regardless of what the topic may be. After the complete process of creating, you’ll have composed the composition.

Every website writer knows that punctuation, grammar, a terrific theme, and the capability to compose an acceptable essay is inadequate to attract a crowd. Here are a number of methods to think of the correct independent writing notion. Independent writing achievement counts, clearly, on writing skill, but it additionally requires that you simply locate the perfect story to titillate that editor. Study is a huge means to better essay writing pace.

LAService / 15/12/2019 / Uudised

1-toalise ümberehitus 2-toaliseks


Eraldi magamistuba on alati palju sümpaatsem kui elada elutoas, nii arvas ka omanik.
Viimistlus ja mööbel jäi teiste meeste teha kuid elekter, san.tehnika, ventilatsioon ja ehitustööd jäid meie teha.

LAService / 15/12/2019 / Uudised

Kapiukse kahjustuste parandamine ning probleemi likvideerimine

Probleemiks oli see, et kapiuks käis vastu lage ja lõhkus nurga ära. Lisaks väikesele viimistlustööle tuli ka likvideerida kapiukse probleem. Korterile tegime lisaks ühe ringi peale ja likvideerisime järgmised vead: loksuvad ukselingid, sauna valgusti remont, sauna laudisest 2 lauda ära kukkunud, söögilaua toolid olid katki, köögi õhupuhastil oli painduv toru mõlemast otsast lahti lisaks plastikust üleminek – üks ots oli allatoodud lae sees, lahendasime teenindusluugi paigaldamisega kuna viimistlustöödeks enam aega ei olnud.

LAService / 26/10/2019 / Uudised

Kadaka tee üürikorterite ettevalmistamine üürnike sissekolimiseks

Kadaka teel oleva korrusmaja nelja üürikorteri ettevalmistemine üürnikute sissekolimiseks. Töödeks oli valgustite paigaldus, WC ja dushiruumi seinakappide kokkupanek ja paigaldus, pesumasina paigaldus, pliidi ja ahju ühendamine, valamu ja segisti ühendamine, köögi kanalisatsioon ühendmamine ja kardinasiinide paigaldus. Lisaks sai ka köögi ventilatsiooni toru korraliku 2-komponentse värvkatte peale.
Ühes korteris oli valamul arusaamatutel põhjustel pragu sees,sai ka seda parandatud EPO vaiguga, et edasi ei läheks ega lekiks.

LAService / 26/10/2019 / Uudised

LAService / 26/10/2019 / Uudised